Vítám vás- jestli nemáte rádi yaoi, tak tu nemáte co dělat.

Na tebe nikdy nezapomenu- úvod

26. června 2018 v 14:28 | Rosa |  Na tebe nikdy nezapomenu

Tady se vyklubala moje první kapitolovka na pár Narusasu. Snad se vám bude líbi a nebojte. Nebude to jako to první. A ano.... Já vím, že ten obrázek je nic moc, ale teprve se učím s tím vycházet >
Pár: Narusasu
-Yaoi, drama, romantika, mpreg....

,,Menmo, Pospěš si, nestíháme!" Volal jsem na 6tiletého syna. ,,Už jdu tati!" Obul si boty a hned jsme naskočili do auta. ,,Tati proč tam musíme?"

,,Dnes má tvá matka narozeniny. Skočíme pro kytku a potom ho navštívíme." Řekl jsem mu a on lehce přikívnul. V květinářství jsme koupili růži. Který mimochodem byl vedle toho místa, kde lidi tomu říkají místo mrtvých. stojíme teď v místě a můj syn nad jeho hrobkou položil kytici. Klekl jsem a smutným výrazem jsem promluvil. ,,Dlouho jsme se neviděli, Sasuke. Vzal jsem sebou i našeho syna. Vidíš jak vyrostl? Brzy už bude chodit do školy. Hrozně mi ho připomínáš. Bledou pleť, jak ty. Černé havraní vlasy jak ty a i obličeji vydím tebe. Po mě zas má oči, Znaménka na tváři a taky tvrdý spánek..." Lehce jsem se zasmál. ,,Tati... řekni mi váš příběh, jak jste se poznali." Řekl Menma, který koukal do jména Uchiha Sasuke.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama