Vítám vás- jestli nemáte rádi yaoi, tak tu nemáte co dělat.

Osud nás spojil 1/2_ Riren

13. června 2018 v 21:59 | Rosa |  Jednorázovky

Osud nás spojil

Zdravím vás. Tady je moje první fanfikce. Snad se vám bude líbit. Jak jste si všimli, bude to mít 2 části. Vaše Dream.
- Shonen ai, Trocha Yaoi
Ráno jsem vztal docela brzy. Čím to je? Dnes mám narozeniny. Tak jsem došel do koupelny, dál jsem si sprchu, vyčistil zuby a převlékl jsem se do školní uniformy. Pro ty, kteří mě neznají. Jsem Eren Yeager, chodím na střední v malém městě zvaném Shiganshina. Žiju tu zde s moji mámou Carlou, otcem Dr. Grishou a s mým starší bráchou Zekem. Mí nejlepší kamarádi jsou Armin s Mikasou. A můj bias je Levi ze skupiny "No Name". Ano jsem gay. Je hodně známej a tak moc bych si přál být na jeho koncertě, co se odehraje tady v tuto sobotu. Pro moji smůlu jsem ty lístky nezískal. Ale co se dá dělat, těď dost o mně. Vyběhl ze schody dolů a zachvátil mě hezkou vůní palačinek, který je máma dělala a brácha si četl noviny.,,Dobré ráno" Pozdravil jsem a oni mě pozdravili na zpět. Sedl jsem si a vzal si palačinku. V tom někdo zazvonil, bylo mi to jasný kdo to je. ,,Dojdu otevřít."
Oznámil jsem a zvedl se ze židle.
Otevřel jsem a uviděl jsem svého nejlepšího kamaráda.
,, Čau Erene.",, Čau pojď dovnitř." Pobídl jsem mu a on se usmál vešel, pozdravil bráchu s mámou. Dojedl jsem a došel nahoru pro tašku, pak jsme s Arminem došli do školy asi po 20 minutách.
Vešli jsme do třídy, kdě mě vybafli a zakřičeli ,,VŠECHNO NEJLEPŠÍ ERENE!" Dokonce i učitel, kterého moc nemusím. Zamnou ještě přišel moje parta mi popřát osobně - Sasha, Connie, koní ksicht a Mikasa.
Učitel nás napomenul, aby jsme se vrátili všichni na místa a začal vykládat učivo z historie.
Oběd
Já s mojí partou jsme si sedli ven na trávník a udělali jsme si takový malý piknik. Sice máme jenom 30minutovou pauzu, ale to i tak stačí si zakecat a přitom jíst náš oběd.,, Erene, mám pro tebe dárek...." Řekla Mikasa a něco vytáhla z kapsy. No to snad ne to je..... VIP lístek na koncert No name! ,,Jak se ti to podařilo získat?!" Poptala se Sasha a Mikasa k tomu vytáhla 5 navíc. ,,Erene ber to jako dárek a vy ostatní mi dáte 3 028 jenů (zhruba 600 Kč). Sraz si dáme zítra v 11 hodin na naměstí." Oznámila a všichni kývli, jako souhlas.
Po škole
Kus cesty jsme všichni šli spolu, ale pak se všichni rozdělili. Došel jsem domů kolem večera, kvůli projektu jsem se zdržel. ,,Hmm asi nikdo není doma." řekl jsem si. Vešel jsem do kuchyně, kde na mě vybafla celá rodina. Tím myslím trejdové, tety, bratrance, setřenice a samozřejmě táta s mámou a se Zekem. Měli jsme oslavu už ani nevím na jak dlouho.
,,Asi jsem se přejedl....." Řekl jsem si.
Ráno
Vzbudil jsem se s pocitem, že jsem na něco zapoměl. Podíval jsem se na mobil.... a sakra. 13 zmeškaných hovorů. Ksarku proč mi nezvonil mobil?!
Rychle jsem si oblékl, spáchal hygyenu a vyběhl ven. Běžel jsem k autobusové zastávce. Uviděl jsem svůj autobus, který mi ujel. Nahhhhhh to se může stát jenom mě. Další autobus mi pojede za..... 20 minut.......
Napsal jsem jim, že tam budu až za 40 minut, jelikož mi ujel autobus.
Cestou jsem přemýšlel o něm.... Chci ho tak strašně vidět. Já vím, zním jako holka, která se lehce zamiluje.
Vystoupil jsem a hned běžel. Uviděl jsem je a zamával, aby si mě všimli.
,,Jdeš pozdě Erene..." Řekla Sasha, která jedla sušenku (jak jinak, ta musí vždycky něco jíst). Omluvil jsem se a zároveň vydýchal. Cestou tam nám to trvalo dalších 10 minut. Bezva ještě čakat tu dlouhou frontu, ale Mikasa nás někam zatáhla a najednou jsme vevnitř stadionu, lépe řečeno v zákulisí.
Čekala nás tam jedna žena s brejlema a vedle ní stál jeden vysokej chlap. Hned mi to došlo.... Je to Hange a Mike,členové No Name!!!!!
,,Aaa vy jste ty VIP, vítejte. Prosím, pojďte semnou doprovodím vás na VIP řadu." Řekla trochu, no jak to říct, jako šílená. A to se mi líbí. Mike oproti ní byl klidnej. Jsem zvědavej, jakou má povahu. Při té myšlence jsem zabočil špatně a má parta se někam vytratila. ,,A sakra" začal jsem panikařit a jak jinak neměl jsem u sebe ten VIP lístek takže když mě tady najdou sekuritáci, tak mě vyhodějí.... Co mám dělat?! Uviděl jsem jedny dveře. Možná je to sklep. Vešel jsem dovnitř a zasebou zamkl. Byla tu tma tak jsem rozsvítil a hádejte co jsem objevil. Něčí šatnu. Pak jsem uslyšel jak někdo druhými dveřmi prošel. Neuvěřil jsem s vým vlastním očím..... Je to on.
,,Co tady děláš spratku..." Co je to za pocit? Začalo mi trašně bušit srdce a cítil jsem jak mi hoří tváře. ,,J-já jen. J-jsem se ztratil..." Vykoktal jsem. Přiblížil se blíž. Ach můj Bože.... Asi se rozteču. Ale počkat.... Čekal jsem, že bude vysokej. Někoho mi hrozně připomíná..... Sakra přibližoval se víc ke mně.... ,,Umm Pane Levi..." Jeho ruce se lehce dotkly mých rtů a přejel ji. Ach bože chci ho políbit. On se ke mně naklonil, když v tu chvíli někdo otevřel.
,,LEVIIIII.... máme tu.... oh.." Uviděla nás Hange. Kruci to je tak trapný. Za ní byly moje parta.... Co teď by se mi vysmívali. Rychle jsem ho odstrčil, ale nějak jsem zakopl a spadl jsem na něho a jak jinak. Naše rty se spojily. Všichni se na nás koukali, rychle jsem naše rty odpojil. ,,O-omlouvám se, omlouvám se to byla n-nehoda..." Snažil jsem se o omluvu.
,,Jistě. Už jste tady? On k vám patří?" Poptál se Levi. ,,Promiň za to zdržení." Řekla Mikasa. ,,Mikaso ty ho znáš?" Zeptal jsem se. ,,Jasně, je to můj bratranec." Odpověděla a všichni se na ní koukali. Já byl zas celý rudý. Má první pusa.... vzal mi mou první polibek.
,,Tak my si musíme ještě připravit za hodinu budeme vystupovat." Řekla Hange a všichni pdešli, no až na mě, protože se mě dotkl na rameno. ,,Najdu si tě." Mrkl na mě a otočil se zády.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama