Vítám vás- jestli nemáte rádi yaoi, tak tu nemáte co dělat.

Osud nás spojil 2/2_ Riren

24. června 2018 v 18:56 | Rosa |  Jednorázovky

Osud nás spojil

,,Najdu si tě" To jediný na co jsem myslel....
Po tom koncertu už uběhlo týden a nic. Jak mám ještě dlouho čekat?!
,,Erene v pohodě?" Kývl jsem, že ano, ale vůbec to není v pohodě. Nemůžu se vůbec soustředit. Musím si jít opláchnout obličej. ,,O-omluvte mě.." Zvedl jsem se z trávníku a odešel na záchod. Musel jsem prolit před bránou na hlavní budovu a tam jsem uviděl limuzínu. Svalnatej muž vylezl z auta a vypadá, že někoho hledá. Že by.....
Můž se ke mně přiblížil. ,,M-mohu vám nějak pomoci?"
,,Hledám pana Yagera." řekl. Odpověděl jsem mu, že já jsem Eren Yeager. Můž si vzal telefon a někoho volal. ,,Našel jsem ho.... ano....ano....." Tipl to. ,,Musíte semnou." ,,Cože? Ne, já vás neznám. Kdo vám řel, abych šel s vámi."
,,Brzy zjistíte." řekl chladně, vzal mě přes rameno a táhl mě do toho luxusního limuzína. Začal jsem protestovat, ale nopomohlo to. Nikdo nebyl kolem.

Jeli jsme už 30 minut až k jedné velké budově. Lépe řečeno k jednomu nejdražšího, ale zároveň nejvíc luxusního apartmánu.
Vystoupil jsem. Ta gorila mi řekl, ať jedu až k poslední patru číslo 33.

Chtěl jsem domů, jenže nemůžu, nemám u sebe peníze, abych zavolal taxíka a navíc mobil mám vybitej. Jsem v háji.
Stojím před dveří čísla 33. Třesu se, mám strach, ale dokázal jsem zazvonit. Otevřel mi sluha. ,,Očakávali jsme vás, pane Yeagere. Prosím pojďte dál, můj pán vás čeká." Ok no tak to je hodně divný. Vešel jsem dovnitř a málem mi vypadli oči. Taková nádhera. Tak prostorný a čistý. Komorník mě dovezl do jednoho místnosti, kde nic nebylo jenom 2 židle uprostřed.,, Prosím posaďte se." řekl a odešel. Tak jsem si tedy sednul a čekal dokud nepříjde.
,,Konečně jsem tě našel." Řekl chladně a sedl si naproti mě. Měl jsem pocit, že asi bouchnu, hrozně jsem se potil a k tomu jsem cítil, jak se mi tváře zabarvili do červena. ,,J-jak víte mé jméno?"
,,Mám své zdroje. dostanu vždycky to co chci." V tom přišel sluha a nalil nám čaj.
Nastal trapné ticho. Koukal jsem dolu a všiml si něco. Mám ho tvrdýho. Musím se toho zbavit dříve, než si toho všimne. ,,Promiňte, k-kde máte tady toaletu?" Zeptal jsem se.
,, Dveře vpravo." Řekl a přitom si mě prohlídl a lehce se usmál. Co je tady k smíchu?!
,,Nemusíš to skrývat." Řekl a vstal ze svého místa, došel ke mně, kde si kleknul naproti mně. Začal mi pomalu sundávat kalhoty. ,,P-počkejte" Řekl jsem, ale neposlechl a strčil ho celé do pusy. Cítl jsem jak si semnou pohrává jazykem, kroutí s tím a lehce okusuje. ,,P-pane Levi já už b-udu." Jako by to čekal, tak pokračoval a já se mu udělal do pusy. ,,J-já se vám omlouvám..." ,,Moc mluvíš." Podíval se na mě a políbil mě. Myslel jsem, že sním. Tohle nemůže být skutečný, ale do polibků jsem se zapojil. Dokonce si mě přitáhl blíž, aby polibek byl hlubší a divočejší. Odtrhli jsme se kvůli nedostatku kyslíku. Podíval se na mě snile a promluvil. ,,Osud nás spojil."


Já blbá. Po týdnu se podívám na blog a zjistím, že jsem tohle nezveřejňovala. Moc se vám omlouvám. Už se to nestane doufám >
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama