Vítám vás- jestli nemáte rádi yaoi, tak tu nemáte co dělat.

Na tebe nikdy nezapomenu- 1.

1. července 2018 v 16:46 | Rosa |  Na tebe nikdy nezapomenu
Konečně prázdninyyyyyyyyyyyyyyyy. Já vím, zrovna se tohle k tomu moc nehodí, ale co se dá dělat :D. Snad se vám bude líbit. Napište mi, kam třeba jedet o prázdninách nebo tak něco.-Vaše Rosa.Znali jsme se už od malička. Trávili jsme spoustu času venku spolu. Byl jako můj bratr, kterého jsem nikdy neměl, sice jsme byli opak, ale hodně jsme si rozuměli. Sasuke byl k ostatním chladný, ale ke mně byl otevřenej, řekli jsme si všechno. No až a jedno-Časem jsem se do něho zamiloval. Nechtěl jsem zničit naše přátelství a navíc mě bral jenom jako bratra. Na mých 6tých narozenin jsme se museli odstěhovat. Nikdy jsem to nechápal, můj táta mi sliboval, že se nikdy nikam neodstěhujeme, ale i tak jsme se odstěhovali daleko. Lépe řečeno do Anglie.
Po 2 letech jednoho dne jsem musel zůstat doma s chůvou, protože rodiče odjeli do Skotska kvůli práci. Seděl jsem u okna a koukal, jak kapky stékaly po okně dolů. Byla bouřka. Po několika hodinách někdo zazvonil. Chůva otevřela dveře. Byla to policie. Sdělili jí, že mí rodiče umřeli při autonehodě, kvůli tomu, jak silně pršelo a dálnice nebyla bezpečná při těchto podmínek. Tenkrát jsem jim nerozuměl ani slovo, ale teď vím, co říkali. Známého jsem tam neměl a ani rodiče neměli. Tak jsem šel do děcáku. Nikoho jsem neměl. Chyběla mi rodina, ale i Sasuke a Když mi bylo 16 jsem zjistil, že mě někdo adoptoval. Byl to Iruka- tátův kamarád. Ten si mě odvezl zpátky do Japonska. ,,Konečně ho uvidím. Snad si mě bude pamatoval." Říkal jsem si v duchu. Po několika hodinách letu jsme se dostali na letišti v Japonsku ještě autem asi 30 minut do domu Iruky. Ukázal mi všechno, kde co je a taky mi zařizoval jako třeba školu, kde on tam učí. Chtěl jsem aby to bylo jenom mezi námi, že jsme otec a syn. ,,Jestli je to tvé přání."

Další den jsem nastoupil na Konožskou střední. Ta škola byla velká, ale menší než tu, na kterou jsem chodil v Anglii. Vešel jsem do kanceláře ředitelky, kde jsem se seznámil s rozvrhem, s třídním učitelem, a taky mě ukázala kde co je. Po tom mě vzala do třídy. Zaklepala a vešla, já šel za ní. ,,Máme nového studenta, který bude chodit do naší školy. Buďte na něho milí." S touhle větou odešla a rozhlížel jsem se po třídě, vypadali fajn. Narazil jsem na jednoho kluka- černé havraní vlsay, onyxové oči, bledou pleť. Byl to on. Vyučující po mě chtěl, abych se představoval. Po tom mi ukázal kde budu sedět, úplně vzádu u okna. To mi vyhovolalo, a tak jsem tam kráčel, kde jsem si vytáhl sešit na poznámky. ,,Nebude to tak hrozný. Snad si mě pamatuje." Koukal jsem na něho, ale on si povídal se zrzavým klukem. Změnil se. Ve stylu oblečení a taky jak tak koukám i v chování.
Zvonil na přestávku a všichni se schromaždili kolem mého stolu. Představovali se mi a ptali se mě na různé otázky. Osobní věci, jako důvod, proč jsem se sem nastěhoval a podobně jsem ji to neřekl. Není důvod jim to říct.

Škola skončila a cestou domu jsem ho zahlédl. ,,Sas-" Chtěl jsem doříct jeho jméno a ztuhl jsem, když jsem ho viděl s růžovovlasou holku, jak si dávají pusu. Chtěl jsem utéct, ale nemohl jsem. Mé tělo mě neposlouchá. Když přestali, ta holka odešla a Sasuke se na mě podíval. Naše oči se střetli, ikdyž trochu daleko. Otočil se a odešel a mě tam nechal stát. Cítil jsem jak mi něco lechtá po tváři. Já.... brečím. Utíkal jsem domu, kde nikdo nebyl doma. Asi Iruka ještě učí. Zamkl jsem se v pokoji a plácl si do postele. Přemýšlel jsem o něm. On si mě nepamatuje.... Byl jsem unavenej z toho jak fůrt brečím, a tak jsem usnul.

Další den jsem si udělal hygyenu, šel na snídaní a kráčel do školy. Neměl jsem moc teda dobrou náladu, jen kvůli tomu, že si mě nepamatuje, a taky jak líbal tu holku.... Před bránou jsem ho uviděl s jeho partou jak tam..... kouřejí cigaretu. Tohle není on. Odmítám tomu věřit. Rychle jsem vběhl ke skříňkám, přezul si boty, vzal učebnici a rychle se dostal do třídy, kde nikdo ještě nebyl. Chtělo se mi brečet, ale dálo se to vydržet. Po několika minutách přišli oni. Všichni holky byly kolem něho.... Ach Sasuke, jak sis na mě mohl zapomenout, stalo se něco, když jsem tu nebyl?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bára Bára | Web | 5. července 2018 v 19:26 | Reagovat

Pánské hodinky: https://www.hgm.cz/eshop/sperky-a-bizuterie/hodinky/damske/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama